середу, 30 грудня 2020 р.
Відкритий бінарний урок
Тема уроку: Культура торговельного обслуговування.
Мета:
Навчальна ( формування предметних компетентностей):
1. Учні повинні набути знання про складові елементи культури обслуговування.
2. Учні повинні знати основні компоненти з яких складається культура обслуговування.
3. Удосконалювати вміння застосовувати набуті знання в житті.
Виховна( формування поведінкових компетентностей):
1. Формувати інтерес до повсякденної роботи продавця;
2. Формувати самостійність, активність, сприяти розвитку всесторонньо розвинутої особистості, вихованню активної життєвої позиції.
Розвиваюча: розвивати пам'ять, творчі здібності, естетичний смак. Прививати у учнів любов до обраної професії. Зацікавити учнів до творчого відношення до професії та окремих операцій торгово-технологічного процесу .
Метод проведення уроку: бесіда.
Методи навчального уроку: усне опитування, розповідь.
Тип уроку: Узагальнення і систематизація знань
Обладнання: презентація, відеоролик, зошити, ручки.
Хід уроку
I. Організація групи.
II. Актуалізація опорних знань:
Виконання тестів на перевірку знань.
1. До складових культури торгівлі не належать:
А) постійна наявність товарів в магазині;
Б) сучасна матеріально - технічна база магазину;
В) надання додаткових послуг;
Г) застосовування методу продажу через прилавок.
2.Застосування метода самообслуговування сприяє:
А) зростанню обсягу реалізації товару;
Б) покращенню культури торгівлі;
В) налагодженю зв’язків з постачальником;
Г) кращому товаропросуваню товару.
3. При розрахунках з покупцями продавець повинен:
А) чітко назвати вартість грошової купюри;
Б) не називати вартість грошової купюри;
В) заховати гроші в грошовий ящик;
Г) віддати здачу грошей в руки покупця.
4. За порушення прав споживачів, торгівельне підприємство несе відповідальність у вигляді:
А) штрафних санкцій;
Б) морального покарання;
В) судового стягнення;
Г) матеріального покарання.
5. Процес продажу товарів залежить від:
А)форм та методів продажу;
А) товаропостачання товарів;
В) умов Б зберігання товарів;
6.Реклама – це:
А) інформація про товар;
Б) інформація про послугу;
В) спеціальна інформація, яка в стислій формі доводить до споживача важливі дані про послуги і товари.
Г) інформація про постачальників.
7.Згідно з яким документом приймають товар за кількістю:
А) накладною;
Б) прейскурантом;
В) стандартом;
Г) правилами торгівлі.
8.Якщо товар надійшов у тарі його приймають за:
А) кількістю місць;
Б) масою;
В) кількістю товарних одиниць;
Г) НЕТТО.
9.У якому випадку зразки товарів і цінники знімаються з поличок?
А) коли багато;
Б) коли прихований;
В) коли товар закінчується;
Г) коли пошкодили цінник.
10.За якими властивостями викладають товар?
А) за назвами, за кольором упаковки, за першою буквою товару;
Б) за назвами, сортами, видами;
В) за сортами, за кольором упаковки, за видами
Г) за виробниками, за кольором, за формою, зависотою.
11. Які операції з підготовки продовольчих товарів до продажу ви знаєте?
А) термінові і специфічні;
Б) загальні і комбіновані;
В) загальні і спеціальні;
Г) загальні і спеціалізовані.
12. Покупця про закриття магазину інформують за:
А) – 20 хв.;
Б) – 10 хв.;
В) – 15 хв.;
Г) – 30 хв.
Підписатися на:
Дописи (Atom)